Cimke: Bajnokok Ligája

Londoni állatok

Sokáig kellett várni, de megérte. Kedden játszották az idei BL-kiírás legizgalmasabb mérkőzéseit. Ezzel csak egy baj volt: a Chelsea-PSG (2:0) és Dortmund-Real Madrid (2:0) meccseket egy időben rendezték.

Leszállóágban Terry és a Dortmund

Párizsban a PSG, Madridban a Real szerzett gólt a találkozó 176. másodpercében - s végül mindkét hazai csapat meg is nyerte a negyeddöntő első mérkőzését.

Diegók napja Barcelonában

Nem született döntés a keddi játéknapon a BL negyeddöntőinek első mérkőzésén - a két döntetlen után azonban a vendégcsapatok (Atlético Madrid, Bayern München) kedvezőbb helyzetből várhatják a jövő heti visszavágót.

Moyes: háromból egy megvan!

2004 tavasza óta rendeznek a Bajnokok Ligájában nyolcaddöntőket a csoportkör zárása után. Az idei az első alkalom, amikor minden csoportgyőztes megnyerte a párharcát.

Drogba magába bombázott

A tét nélküli Real-Schalke meccsen két focista is megsérült, a Chelsea-Galatasaray találkozón az angolok felőrölték a törököket.

Messi megint a régi volt

Az idegenbeli győzelem után odahaza sem kegyelmezett ellenfelének a Barcelona és a PSG. Izgalommentes szerda a BL-ben.