Magyar

Leopold herceg forog a sírjában

Régen volt ilyen szép estéje volt a magyar labdarúgásnak. A 21 éven aluliak parádéztak a finnek ellen. Kétkedve vártuk a Bozsik-csapat meccsét, de egy félidőn át elmondhattuk magunkról: van csapatunk.

Jöhetnek az oroszok

Fölényes győzelemmel rajtolt a Szusza Ferenc Stadionban a magyar U21-es válogatott. A finnek kapuját most nem a felejthetetlen Moilanen, hanem Maenpaa védte, aki sokat tett azért, hogy ne 10 gólt kapjanak az északiak.

Tizenötezren az Üllői úton

Első osztályú hangulat, másodosztályú futball. Csaknem tizenötezer szurkoló látta az Üllői úton, amint a Fradi győzelemmel rajtol az NB II-ben.

Győzelemmel emlékeztek a névadóra

Újpest-Győr 2:0A pályabetiltás ellenére a héten elhunyt Szusza Ferenctől a lilák hazai pályán vehettek búcsút. A meccs végén szerzett góloknak köszönhetően győzelemmel. Helyszíni beszámolónk, képgalériával .

Tizenöt (tizenegy) perc futball

ZTE-MTK 1:0Az első negyedórában elhitették velünk a fiúk, hogy jó meccset fognak játszani. Átvertek minket.

Beindult az Atomerőmű

Beindult az AtomerőműAz első forduló máris meglepetésekkel indult. Az FTC helyére beugró Vasas nyert Kaposváron, az Újpest Diósgyőrben, míg a Fehérvár hazai pályán a Zalaegerszegtől szenvedett vereséget.