Oroszország Roszgossztrah Rosszijszkaja Futbolnaja Premjer Liga

1 Szpartak Moszkva 17 13 1 3 26–13 +13 40
2 Zenit Szentpétervár 17 10 5 2 33–13 +20 35
3 CSZKA Moszkva 17 9 5 3 21–11 +10 32
4 FK Krasznodar 17 7 7 3 24–14 +10 28
5 Tyerek Groznij 17 8 4 5 21–21 0 28
6 Amkar Perm 17 7 6 4 16–12 +4 27
7 FK Rosztov 17 7 4 6 19–12 +7 25
8 Ufa 17 7 4 6 12–13 -1 25
9 Lokomotív Moszkva 17 5 8 4 21–13 +8 23
10 Rubin Kazany 17 6 5 6 20–19 +1 23
11 Anzsi Mahacskala 17 5 5 7 13–18 -5 20
12 Krilija Szovjetov Szamara 17 3 6 8 17–20 -3 15
13 Urál Jekatyerinburg 17 3 5 9 11–25 -14 14
14 Orenburg 17 2 6 9 11–21 -10 12
15 Arzenal Tula 17 2 6 9 6–23 -17 12
16 Tom Tomszk 17 2 3 12 8–31 -23 9
1 Zenit Szentpétervár 10 8 2 0 22–7 +15 26
2 Szpartak Moszkva 9 8 0 1 15–3 +12 24
3 FK Krasznodar 10 7 2 1 21–8 +13 23
4 FK Rosztov 9 7 2 0 15–2 +13 23
5 Amkar Perm 8 6 2 0 9–0 +9 20
6 Tyerek Groznij 10 6 2 2 14–10 +4 20
7 Rubin Kazany 9 5 3 1 13–5 +8 18
8 CSZKA Moszkva 7 4 3 0 13–3 +10 15
9 Lokomotív Moszkva 8 3 4 1 11–5 +6 13
10 Krilija Szovjetov Szamara 8 3 3 2 14–8 +6 12
11 Anzsi Mahacskala 8 2 4 2 6–6 0 10
12 Orenburg 9 2 4 3 7–8 -1 10
13 Ufa 8 2 4 2 6–7 -1 10
14 Arzenal Tula 8 2 3 3 2–8 -6 9
15 Urál Jekatyerinburg 8 2 1 5 5–10 -5 7
16 Tom Tomszk 7 2 1 4 4–12 -8 7
1 CSZKA Moszkva 10 5 2 3 8–8 0 17
2 Szpartak Moszkva 8 5 1 2 11–10 +1 16
3 Ufa 9 5 0 4 6–6 0 15
4 Lokomotív Moszkva 9 2 4 3 10–8 +2 10
5 Anzsi Mahacskala 9 3 1 5 7–12 -5 10
6 Zenit Szentpétervár 7 2 3 2 11–6 +5 9
7 Tyerek Groznij 7 2 2 3 7–11 -4 8
8 Amkar Perm 9 1 4 4 7–12 -5 7
9 Urál Jekatyerinburg 9 1 4 4 6–15 -9 7
10 FK Krasznodar 7 0 5 2 3–6 -3 5
11 Rubin Kazany 8 1 2 5 7–14 -7 5
12 Krilija Szovjetov Szamara 9 0 3 6 3–12 -9 3
13 Arzenal Tula 9 0 3 6 4–15 -11 3
14 FK Rosztov 8 0 2 6 4–10 -6 2
15 Orenburg 8 0 2 6 4–13 -9 2
16 Tom Tomszk 10 0 2 8 4–19 -15 2
1 Szpartak Moszkva 6 5 0 1 8–6 +2 15
2 Ufa 6 4 0 2 7–5 +2 12
3 Lokomotív Moszkva 6 3 2 1 14–5 +9 11
4 CSZKA Moszkva 6 3 2 1 10–5 +5 11
5 Rubin Kazany 6 3 2 1 7–4 +3 11
6 Zenit Szentpétervár 6 3 1 2 8–5 +3 10
7 Amkar Perm 6 3 1 2 8–6 +2 10
8 Tyerek Groznij 6 3 1 2 8–6 +2 10
9 FK Krasznodar 6 2 3 1 10–7 +3 9
10 Krilija Szovjetov Szamara 6 2 2 2 11–7 +4 8
11 FK Rosztov 6 2 2 2 6–3 +3 8
12 Orenburg 6 1 2 3 5–10 -5 5
13 Urál Jekatyerinburg 6 1 2 3 5–14 -9 5
14 Anzsi Mahacskala 6 1 1 4 3–9 -6 4
15 Arzenal Tula 6 1 0 5 2–9 -7 3
16 Tom Tomszk 6 0 1 5 1–12 -11 1
1 Zenit Szentpétervár 4 4 0 0 7–1 +6 12
2 Szpartak Moszkva 4 4 0 0 7–2 +5 12
3 Lokomotív Moszkva 4 3 1 0 8–1 +7 10
4 FK Rosztov 4 3 1 0 8–1 +7 10
5 Rubin Kazany 4 3 1 0 6–0 +6 10
6 Amkar Perm 4 3 1 0 5–0 +5 10
7 Krilija Szovjetov Szamara 4 2 2 0 10–3 +7 8
8 FK Krasznodar 4 2 2 0 9–5 +4 8
9 CSZKA Moszkva 4 2 2 0 8–2 +6 8
10 Orenburg 4 2 1 1 5–3 +2 7
11 Tyerek Groznij 4 2 1 1 4–3 +1 7
12 Ufa 4 2 1 1 4–3 +1 7
13 Anzsi Mahacskala 4 1 2 1 3–2 +1 5
14 Arzenal Tula 4 1 1 2 1–3 -2 4
15 Urál Jekatyerinburg 4 1 0 3 2–7 -5 3
16 Tom Tomszk 4 0 1 3 2–11 -9 1
1 Szpartak Moszkva 4 3 0 1 3–4 -1 9
2 Ufa 4 2 0 2 3–3 0 6
3 Lokomotív Moszkva 4 1 2 1 7–4 +3 5
4 Tyerek Groznij 4 1 2 1 4–3 +1 5
5 Rubin Kazany 4 1 1 2 5–7 -2 4
6 Zenit Szentpétervár 4 1 1 2 4–4 0 4
7 Anzsi Mahacskala 4 1 0 3 3–7 -4 3
8 FK Krasznodar 4 0 3 1 2–3 -1 3
9 CSZKA Moszkva 4 1 0 3 2–6 -4 3
10 Urál Jekatyerinburg 4 0 2 2 3–10 -7 2
11 FK Rosztov 4 0 2 2 0–2 -2 2
12 Amkar Perm 4 0 1 3 3–7 -4 1
13 Orenburg 4 0 1 3 3–9 -6 1
14 Arzenal Tula 4 0 1 3 2–7 -5 1
15 Krilija Szovjetov Szamara 4 0 1 3 2–8 -6 1
16 Tom Tomszk 4 0 1 3 0–5 -5 1
 
Szpartak Moszkva
Zenit
CSZKA Moszkva
FK Krasznodar
Tyerek Groznij
Amkar Perm
FK Rosztov
Ufa
Lokomotív Moszkva
Rubin Kazany
Mahacskala
Krilija Szovjetov
Urál
Orenburg
Arzenal Tula
Tom Tomszk
Szpartak Moszkva X - 3-1
2-0
- 1-0
1-0
0-1
1-0
2-1
- 1-0
- - 4-0
-
Zenit 4-2
X 1-1
- - 3-0
3-2
2-0
0-0
4-1
- 3-1
- 1-0
- 1-0
CSZKA Moszkva - - X 1-1
3-0
2-2
- 1-0
- 0-0
- - 4-0
2-0
- -
FK Krasznodar - 2-1
- X 4-0
1-0
2-1
- 1-2
1-0
- 1-1
3-0
3-3
- 3-0
Tyerek Groznij 0-1
2-1
- 2-1
X 1-3
2-1
- 1-1
3-1
- 1-0
- 2-1
- 0-0
Amkar Perm - - - - - X 1-0
- 0-0
- 2-0
0-0
1-0
3-0
1-0
1-0
FK Rosztov - 0-0
2-0
- - - X - 1-0
- 2-0
2-1
0-0
1-0
4-1
3-0
Ufa - 0-0
- 0-0
1-3
1-1
0-0
X - 2-3
- - - 1-0
- 1-0
Lokomotív Moszkva - - 1-0
- 2-0
- - 0-1
X - 4-0
0-0
1-1
- 1-1
2-2
Rubin Kazany 1-1
- - - - 0-0
0-0
- 2-0
X 1-2
3-0
3-1
- 1-0
2-1
Mahacskala 0-2
2-2
0-0
0-0
0-0
3-1
- 0-1
- - X - - - 1-0
-
Krilija Szovjetov 4-0
- 1-2
1-1
- - - 0-1
- - 2-1
X 2-2
- 1-1
3-0
Urál 0-1
0-2
0-1
- 1-4
- 1-0
2-0
- - 0-1
- X - 1-1
-
Orenburg 1-3
- 0-1
- - 0-0
- - 1-1
1-1
0-0
1-0
0-1
X - 3-1
Arzenal Tula - 0-5
0-1
0-0
0-0
- - 0-2
- 1-0
1-0
- - 0-0
X -
Tom Tomszk 0-1
- 0-1
- - - - 1-0
1-6
- 0-3
- 1-1
- 1-0
X

1. helyezett: Bajnokok Ligája, csoportkör
2. helyezett: Bajnokok Ligája, 3. selejtezőforduló

3. helyezett: Európa Liga, csoportkör
4-5. helyezett: Európa Liga, 3. selejtezőforduló
13-14. helyezett: osztályozó
15-16. helyezett: kieső

Azonos pontszám esetén 1) a bajnokságban szerzett több győzelem, 2) az egymás elleni eredmény, 3) a gólkülönbség, 4) a több szerzett gól, 5) az idegenben szerzett több gól dönt.