Oroszország Roszgossztrah Rosszijszkaja Futbolnaja Premjer Liga

1 Szpartak Moszkva 25 18 3 4 39–23 +16 57
2 CSZKA Moszkva 25 14 8 3 35–13 +22 50
3 Zenit Szentpétervár 25 14 7 4 42–17 +25 49
4 FK Krasznodar 25 11 11 3 34–18 +16 44
5 FK Rosztov 25 10 9 6 29–12 +17 39
6 Tyerek Groznij 25 10 6 9 27–28 -1 36
7 Lokomotív Moszkva 25 8 11 6 33–23 +10 35
8 Amkar Perm 25 8 10 7 24–23 +1 34
9 Ufa 25 9 6 10 16–21 -5 33
10 Rubin Kazany 25 7 8 10 23–26 -3 29
11 Urál Jekatyerinburg 25 8 5 12 19–32 -13 29
12 Anzsi Mahacskala 25 7 7 11 22–30 -8 28
13 Orenburg 25 5 7 13 20–30 -10 22
14 Krilija Szovjetov Szamara 25 4 9 12 23–31 -8 21
15 Arzenal Tula 25 5 6 14 14–36 -22 21
16 Tom Tomszk 25 3 5 17 15–52 -37 14
1 Szpartak Moszkva 13 12 0 1 22–6 +16 36
2 Zenit Szentpétervár 13 10 3 0 27–8 +19 33
3 FK Rosztov 13 9 4 0 19–2 +17 31
4 FK Krasznodar 14 8 5 1 26–11 +15 29
5 CSZKA Moszkva 12 7 5 0 23–4 +19 26
6 Amkar Perm 12 7 4 1 12–4 +8 25
7 Tyerek Groznij 14 7 2 5 17–14 +3 23
8 Rubin Kazany 13 5 4 4 13–9 +4 19
9 Urál Jekatyerinburg 12 6 1 5 10–10 0 19
10 Arzenal Tula 12 5 3 4 9–11 -2 18
11 Lokomotív Moszkva 12 3 7 2 16–11 +5 16
12 Orenburg 12 4 4 4 12–10 +2 16
13 Krilija Szovjetov Szamara 12 3 6 3 16–13 +3 15
14 Anzsi Mahacskala 13 3 5 5 13–16 -3 14
15 Ufa 12 3 4 5 8–13 -5 13
16 Tom Tomszk 11 3 2 6 8–22 -14 11
1 CSZKA Moszkva 13 7 3 3 12–9 +3 24
2 Szpartak Moszkva 12 6 3 3 17–17 0 21
3 Ufa 13 6 2 5 8–8 0 20
4 Lokomotív Moszkva 13 5 4 4 17–12 +5 19
5 Zenit Szentpétervár 12 4 4 4 15–9 +6 16
6 FK Krasznodar 11 3 6 2 8–7 +1 15
7 Anzsi Mahacskala 12 4 2 6 9–14 -5 14
8 Tyerek Groznij 11 3 4 4 10–14 -4 13
9 Rubin Kazany 12 2 4 6 10–17 -7 10
10 Urál Jekatyerinburg 13 2 4 7 9–22 -13 10
11 Amkar Perm 13 1 6 6 12–19 -7 9
12 FK Rosztov 12 1 5 6 10–10 0 8
13 Krilija Szovjetov Szamara 13 1 3 9 7–18 -11 6
14 Orenburg 13 1 3 9 8–20 -12 6
15 Arzenal Tula 13 0 3 10 5–25 -20 3
16 Tom Tomszk 14 0 3 11 7–30 -23 3
1 CSZKA Moszkva 6 4 2 0 10–2 +8 14
2 Szpartak Moszkva 6 4 1 1 10–8 +2 13
3 Zenit Szentpétervár 6 4 1 1 9–3 +6 13
4 Urál Jekatyerinburg 6 4 0 2 7–5 +2 12
5 FK Krasznodar 6 3 3 0 6–1 +5 12
6 FK Rosztov 6 2 4 0 4–0 +4 10
7 Lokomotív Moszkva 6 2 3 1 8–8 0 9
8 Anzsi Mahacskala 6 2 2 2 9–10 -1 8
9 Tyerek Groznij 6 2 1 3 6–6 0 7
10 Krilija Szovjetov Szamara 6 1 3 2 6–7 -1 6
11 Orenburg 6 2 0 4 6–9 -3 6
12 Arzenal Tula 6 2 0 4 6–10 -4 6
13 Tom Tomszk 6 1 2 3 7–11 -4 5
14 Amkar Perm 6 0 4 2 7–10 -3 4
15 Rubin Kazany 6 0 2 4 2–7 -5 2
16 Ufa 6 0 2 4 2–8 -6 2
1 Szpartak Moszkva 4 4 0 0 7–3 +4 12
2 Urál Jekatyerinburg 4 4 0 0 5–0 +5 12
3 CSZKA Moszkva 4 3 1 0 10–1 +9 10
4 Zenit Szentpétervár 4 3 1 0 7–1 +6 10
5 Arzenal Tula 4 3 0 1 7–3 +4 9
6 FK Rosztov 4 2 2 0 4–0 +4 8
7 Orenburg 4 2 1 1 6–3 +3 7
8 FK Krasznodar 4 1 3 0 5–3 +2 6
9 Amkar Perm 4 1 2 1 3–4 -1 5
10 Anzsi Mahacskala 4 1 1 2 7–9 -2 4
11 Tom Tomszk 4 1 1 2 4–10 -6 4
12 Lokomotív Moszkva 4 0 3 1 5–6 -1 3
13 Tyerek Groznij 4 1 0 3 3–4 -1 3
14 Krilija Szovjetov Szamara 4 0 3 1 2–5 -3 3
15 Ufa 4 1 0 3 2–6 -4 3
16 Rubin Kazany 4 0 1 3 0–4 -4 1
1 CSZKA Moszkva 4 3 1 0 5–1 +4 10
2 FK Krasznodar 4 3 1 0 5–1 +4 10
3 Lokomotív Moszkva 4 3 0 1 7–4 +3 9
4 FK Rosztov 4 1 3 0 6–0 +6 6
5 Zenit Szentpétervár 4 2 0 2 4–3 +1 6
6 Szpartak Moszkva 4 1 2 1 6–7 -1 5
7 Rubin Kazany 4 1 2 1 3–3 0 5
8 Tyerek Groznij 4 1 2 1 3–3 0 5
9 Ufa 4 1 2 1 2–2 0 5
10 Anzsi Mahacskala 4 1 1 2 2–3 -1 4
11 Krilija Szovjetov Szamara 4 1 0 3 4–6 -2 3
12 Orenburg 4 1 0 3 4–7 -3 3
13 Urál Jekatyerinburg 4 1 0 3 3–7 -4 3
14 Amkar Perm 4 0 2 2 5–7 -2 2
15 Tom Tomszk 4 0 1 3 3–11 -8 1
16 Arzenal Tula 4 0 0 4 1–10 -9 0
 
Szpartak Moszkva
CSZKA Moszkva
Zenit
FK Krasznodar
FK Rosztov
Tyerek Groznij
Lokomotív Moszkva
Amkar Perm
Ufa
Rubin Kazany
Urál
Mahacskala
Orenburg
Krilija Szovjetov
Arzenal Tula
Tom Tomszk
Szpartak Moszkva X 3-1
2-1
2-0
1-0
- 1-0
1-0
0-1
2-1
1-0
1-0
3-2
1-0
4-0
-
CSZKA Moszkva - X 0-0
1-1
0-0
3-0
4-0
2-2
1-0
0-0
4-0
- 2-0
2-1
- 4-0
Zenit 4-2
1-1
X - 3-2
- 0-0
3-0
2-0
4-1
2-0
1-1
1-0
3-1
2-0
1-0
FK Krasznodar 2-2
1-1
2-1
X 2-1
4-0
1-2
1-0
0-0
1-0
3-0
- 3-3
1-1
2-0
3-0
FK Rosztov 3-0
2-0
0-0
0-0
X 0-0
1-0
- 1-0
- 0-0
2-0
1-0
2-1
4-1
3-0
Tyerek Groznij 0-1
0-1
2-1
2-1
2-1
X 1-1
1-3
0-1
3-1
- 0-1
2-1
1-0
3-1
0-0
Lokomotív Moszkva 1-1
1-0
- 1-2
0-0
2-0
X 3-3
0-1
- 1-1
4-0
- 0-0
1-1
2-2
Amkar Perm - - 1-0
0-2
1-0
1-1
0-0
X 1-1
- 1-0
2-0
3-0
0-0
1-0
1-0
Ufa 1-3
0-2
0-0
0-0
0-0
1-3
0-1
1-1
X 2-3
- - 1-0
1-0
- 1-0
Rubin Kazany 1-1
- 0-2
0-1
0-0
0-1
2-0
0-0
- X 3-1
1-2
0-0
3-0
1-0
2-1
Urál 0-1
0-1
0-2
- 1-0
1-4
- 1-0
2-0
1-0
X 0-1
2-0
- 1-1
1-0
Mahacskala 0-2
0-0
2-2
0-0
- 0-0
- 3-1
0-1
0-1
2-3
X 1-0
1-3
1-0
3-3
Orenburg 1-3
0-1
0-1
- - 2-1
1-1
0-0
- 1-1
0-1
0-0
X 1-0
3-0
3-1
Krilija Szovjetov 4-0
1-2
- 1-1
0-0
- 0-3
2-2
0-1
0-0
2-2
2-1
- X 1-1
3-0
Arzenal Tula - 0-1
0-5
0-0
- 0-0
0-3
- 0-2
1-0
2-0
1-0
0-0
2-0
X 3-0
Tom Tomszk 0-1
0-1
- - 0-6
- 1-6
1-0
1-0
2-2
1-1
0-3
1-2
- 1-0
X

1. helyezett: Bajnokok Ligája, csoportkör
2. helyezett: Bajnokok Ligája, 3. selejtezőforduló

3. helyezett: Európa Liga, csoportkör
4-5. helyezett: Európa Liga, 3. selejtezőforduló
13-14. helyezett: osztályozó
15-16. helyezett: kieső

Azonos pontszám esetén 1) a bajnokságban szerzett több győzelem, 2) az egymás elleni eredmény, 3) a gólkülönbség, 4) a több szerzett gól, 5) az idegenben szerzett több gól dönt.