Nemzetközi

Mi hiányzott? Az emberi tényező

, focitipp.gj

Ennél már csak jobb jöhet - gondoltuk a Chelsea-ManUnited rangadó első félidejét látva. Tévedtünk.

Mire számíthat a magyar bajnok Firenzében?

A bukmékerek szerint bukásra. A Debrecen eddigi mérlege a BL-csoportkörben: nulla győzelem, nulla pont, kilenc kapott gól. Ma este (20:45) a Fiorentina következik, idegenben.

Szégyellheti magát a Real Madrid

Ki hitte volna, hogy ezt a Real Madridot 4-0-ra is le lehet győzni. S ki hitte volna, hogy ez éppen egy harmadik ligás galerinek sikerül...

Ancelotti receptje az influenza ellen

A Chelsea utolsó négy meccsének eredménye: 4-0, 5-0, 4-0 és 4-0. Ki állítja meg Carlo Ancelotti csapatát? A Bolton biztosan nem. S egyelőre úgy tűnik, ilyen bravúrra még a H1N1 vírus sem képes.

Mi történt az Atléticóval?

Nem az Atlético-szurkolók a legvidámabb emberek ezen az őszön. Ha csapatuk így folytatja, a BL-indulás helyett végül a kiesés elkerülése lesz a cél.

Az életéért küzdött a Liverpool

Mint amikor megsebeznek egy vadállatot, s az hirtelen kettőzött erővel küzd az életéért. Alex Ferguson szerint így küzdött vasárnap a Liverpool. Meg is nyerte a ManU elleni rangadót. A sérült Steven Gerrard nélkül is.