Nemzetközi

Új edző a Laziónál, brazil tehetséget üldöz a ManUnited

, ui

Davide Ballardini vette át Delio Rossi helyét az olasz kupagyőztes Laziónál. Brazíliából igazolna csatárt a Manchester United. Napi hírek, röviden.

Ferguson tanítványa visszatér, súlyosan megsérült a német csatár

, ui

Edzőként tér vissza csapatához az Alex Ferguson-féle KEK-győztes Aberdeen csatára. Fél évre lesérült Helmes, a Leverkusen német válogatott csatára.

Platini drágállja Ronaldót, változások a Milannál

, ui

Az UEFA-elnök szerint ártanak a fair play-nek a futballban forgó csillagászati összegek. Az AC Milan kerete tovább formálódik, Kaká után Senderos és Sevcsenko is távozhat.

Fél Európa edzőt vált, Halmosi megúszta a nagytakarítást

, ui

Nyolc játékos távozik a Hull Cityből, Halmosi Péter marad. Iaquinta a Juventusszal, Vucinic a Romával hosszabbított. Edzőváltás hat csapatnál.

Ancelotti a Chelsea-nél, Del Neri a Sampnál

, ui

Végleges: Carlo Ancelotti lett a Chelsea menedzsere, helyére Leonardo érkezik a Milanhoz. A Sampdoria Luigi Del Nerivel vág neki 2009/10-nek, egykori játékosuk, Quagliarella Nápolyban folytatja.

Trezeguet mehet, Torres marad, erősít a német bajnok

, ui

Kegyvesztett lett David Trezeguet a Juventusnál; Fernando Torres hosszabbított a Liverpoollal. Erősít a német bajnok Wolfsburg és a kupadöntős Leverkusen.