Válogatott Vb-selejtezők - Európa

A csoport

1 Franciaország 4 3 1 0 7–2 +5 10
2 Hollandia 4 2 1 1 8–4 +4 7
3 Svédország 4 2 1 1 6–3 +3 7
4 Bulgária 4 2 0 2 6–10 -4 6
5 Fehéroroszország 4 0 2 2 2–6 -4 2
6 Luxemburg 4 0 1 3 5–9 -4 1
1 Franciaország 2 2 0 0 6–2 +4 6
2 Hollandia 2 1 0 1 4–2 +2 3
3 Svédország 2 1 1 0 4–1 +3 4
4 Bulgária 2 2 0 0 5–3 +2 6
5 Fehéroroszország 2 0 2 0 1–1 0 2
6 Luxemburg 2 0 0 2 1–4 -3 0
1 Franciaország 2 1 1 0 1–0 +1 4
2 Hollandia 2 1 1 0 4–2 +2 4
3 Svédország 2 1 0 1 2–2 0 3
4 Bulgária 2 0 0 2 1–7 -6 0
5 Fehéroroszország 2 0 0 2 1–5 -4 0
6 Luxemburg 2 0 1 1 4–5 -1 1
  Franciaország Hollandia Svédország Bulgária Fehéroroszo. Luxemburg
Franciaország X - 2-1
4-1
- -
Hollandia 0-1
X - - 4-1
-
Svédország - 1-1
X 3-0
- -
Bulgária - - - X 1-0
4-3
Fehéroroszo. 0-0
- - - X 1-1
Luxemburg - 1-3
0-1
- - X

Mérkőzések

B csoport

1 Svájc 4 4 0 0 9–3 +6 12
2 Portugália 4 3 0 1 16–3 +13 9
3 Magyarország 4 2 1 1 8–3 +5 7
4 Feröer-szigetek 4 1 1 2 1–8 -7 4
5 Lettország 4 1 0 3 2–7 -5 3
6 Andorra 4 0 0 4 1–13 -12 0
1 Svájc 2 2 0 0 4–0 +4 6
2 Portugália 2 2 0 0 10–1 +9 6
3 Magyarország 2 1 0 1 6–3 +3 3
4 Feröer-szigetek 2 0 1 1 0–6 -6 1
5 Lettország 2 0 0 2 0–3 -3 0
6 Andorra 2 0 0 2 1–3 -2 0
1 Svájc 2 2 0 0 5–3 +2 6
2 Portugália 2 1 0 1 6–2 +4 3
3 Magyarország 2 1 1 0 2–0 +2 4
4 Feröer-szigetek 2 1 0 1 1–2 -1 3
5 Lettország 2 1 0 1 2–4 -2 3
6 Andorra 2 0 0 2 0–10 -10 0
  Svájc Portugália Magyarország Feröer-szgk Lettország Andorra
Svájc X 2-0
- 2-0
- -
Portugália - X - - 4-1
6-0
Magyarország 2-3
- X - - 4-0
Feröer-szgk - 0-6
0-0
X - -
Lettország - - 0-2
0-1
X -
Andorra 1-2
- - - 0-1
X

Mérkőzések

C csoport

1 Németország 4 4 0 0 16–0 +16 12
2 Észak-Írország 4 2 1 1 8–2 +6 7
3 Azerbajdzsán 4 2 1 1 2–4 -2 7
4 Csehország 4 1 2 1 2–4 -2 5
5 Norvégia 4 1 0 3 5–7 -2 3
6 San Marino 4 0 0 4 1–17 -16 0
1 Németország 2 2 0 0 5–0 +5 6
2 Észak-Írország 2 2 0 0 8–0 +8 6
3 Azerbajdzsán 1 1 0 0 1–0 +1 3
4 Csehország 3 1 2 0 2–1 +1 5
5 Norvégia 2 1 0 1 4–4 0 3
6 San Marino 2 0 0 2 0–9 -9 0
1 Németország 2 2 0 0 11–0 +11 6
2 Észak-Írország 2 0 1 1 0–2 -2 1
3 Azerbajdzsán 3 1 1 1 1–4 -3 4
4 Csehország 1 0 0 1 0–3 -3 0
5 Norvégia 2 0 0 2 1–3 -2 0
6 San Marino 2 0 0 2 1–8 -7 0
  Németország Észak-Írország Azerbajdzsán Csehország Norvégia San Marino
Németország X 2-0
- 3-0
- -
Észak-Írország - X 4-0
- - 4-0
Azerbajdzsán - - X - 1-0
-
Csehország - 0-0
0-0
X 2-1
-
Norvégia 0-3
- - - X 4-1
San Marino 0-8
- 0-1
- - X

Mérkőzések

D csoport

1 Írország 4 3 1 0 7–3 +4 10
2 Szerbia 4 2 2 0 9–5 +4 8
3 Wales 4 1 3 0 8–4 +4 6
4 Ausztria 4 1 1 2 6–7 -1 4
5 Grúzia 4 0 2 2 3–5 -2 2
6 Moldova 4 0 1 3 2–11 -9 1
1 Írország 1 1 0 0 1–0 +1 3
2 Szerbia 2 1 1 0 5–4 +1 4
3 Wales 3 1 2 0 6–2 +4 5
4 Ausztria 2 0 1 1 2–3 -1 1
5 Grúzia 2 0 1 1 2–3 -1 1
6 Moldova 2 0 0 2 1–6 -5 0
1 Írország 3 2 1 0 6–3 +3 7
2 Szerbia 2 1 1 0 4–1 +3 4
3 Wales 1 0 1 0 2–2 0 1
4 Ausztria 2 1 0 1 4–4 0 3
5 Grúzia 2 0 1 1 1–2 -1 1
6 Moldova 2 0 1 1 1–5 -4 1
  Írország Szerbia Wales Ausztria Grúzia Moldova
Írország X - - - 1-0
-
Szerbia 2-2
X - 3-2
- -
Wales - 1-1
X - 1-1
4-0
Ausztria 0-1
- 2-2
X - -
Grúzia - - - 1-2
X 1-1
Moldova 1-3
0-3
- - - X

Mérkőzések

E csoport

1 Lengyelország 4 3 1 0 10–5 +5 10
2 Montenegró 4 2 1 1 9–4 +5 7
3 Dánia 4 2 0 2 7–5 +2 6
4 Románia 4 1 2 1 6–4 +2 5
5 Örményország 4 1 0 3 4–10 -6 3
6 Kazahsztán 4 0 2 2 3–11 -8 2
1 Lengyelország 2 2 0 0 5–3 +2 6
2 Montenegró 1 1 0 0 5–0 +5 3
3 Dánia 3 2 0 1 5–2 +3 6
4 Románia 2 0 1 1 1–4 -3 1
5 Örményország 2 1 0 1 3–7 -4 3
6 Kazahsztán 2 0 2 0 2–2 0 2
1 Lengyelország 2 1 1 0 5–2 +3 4
2 Montenegró 3 1 1 1 4–4 0 4
3 Dánia 1 0 0 1 2–3 -1 0
4 Románia 2 1 1 0 5–0 +5 4
5 Örményország 2 0 0 2 1–3 -2 0
6 Kazahsztán 2 0 0 2 1–9 -8 0
  Lengyelország Montenegró Dánia Románia Örményország Kazahsztán
Lengyelország X - 3-2
- 2-1
-
Montenegró - X - - - 5-0
Dánia - 0-1
X - 1-0
4-1
Románia 0-3
1-1
- X - -
Örményország - 3-2
- 0-5
X -
Kazahsztán 2-2
- - 0-0
- X

Mérkőzések

F csoport

1 Anglia 4 3 1 0 6–0 +6 10
2 Szlovénia 4 2 2 0 4–2 +2 8
3 Szlovákia 4 2 0 2 7–2 +5 6
4 Litvánia 4 1 2 1 5–7 -2 5
5 Skócia 4 1 1 2 6–8 -2 4
6 Málta 4 0 0 4 1–10 -9 0
1 Anglia 2 2 0 0 5–0 +5 6
2 Szlovénia 2 1 1 0 1–0 +1 4
3 Szlovákia 3 2 0 1 7–1 +6 6
4 Litvánia 2 1 1 0 4–2 +2 4
5 Skócia 1 0 1 0 1–1 0 1
6 Málta 2 0 0 2 1–6 -5 0
1 Anglia 2 1 1 0 1–0 +1 4
2 Szlovénia 2 1 1 0 3–2 +1 4
3 Szlovákia 1 0 0 1 0–1 -1 0
4 Litvánia 2 0 1 1 1–5 -4 1
5 Skócia 3 1 0 2 5–7 -2 3
6 Málta 2 0 0 2 0–4 -4 0
  Anglia Szlovénia Szlovákia Litvánia Skócia Málta
Anglia X - - - 3-0
2-0
Szlovénia 0-0
X 1-0
- - -
Szlovákia 0-1
- X 4-0
3-0
-
Litvánia - 2-2
- X - 2-0
Skócia - - - 1-1
X -
Málta - 0-1
- - 1-5
X

Mérkőzések

G csoport

1 Spanyolország 4 3 1 0 15–1 +14 10
2 Olaszország 4 3 1 0 11–4 +7 10
3 Izrael 4 3 0 1 8–5 +3 9
4 Albánia 4 2 0 2 4–6 -2 6
5 Macedónia 4 0 0 4 4–11 -7 0
6 Liechtenstein 4 0 0 4 1–16 -15 0
1 Spanyolország 2 2 0 0 12–0 +12 6
2 Olaszország 1 0 1 0 1–1 0 1
3 Izrael 2 1 0 1 3–4 -1 3
4 Albánia 3 1 0 2 2–6 -4 3
5 Macedónia 2 0 0 2 3–5 -2 0
6 Liechtenstein 2 0 0 2 0–6 -6 0
1 Spanyolország 2 1 1 0 3–1 +2 4
2 Olaszország 3 3 0 0 10–3 +7 9
3 Izrael 2 2 0 0 5–1 +4 6
4 Albánia 1 1 0 0 2–0 +2 3
5 Macedónia 2 0 0 2 1–6 -5 0
6 Liechtenstein 2 0 0 2 1–10 -9 0
  Spanyolország Olaszország Izrael Albánia Macedónia Liechtenstein
Spanyolország X - - - 4-0
8-0
Olaszország 1-1
X - - - -
Izrael - 1-3
X - - 2-1
Albánia 0-2
- 0-3
X 2-1
-
Macedónia - 2-3
1-2
- X -
Liechtenstein - 0-4
- 0-2
- X

Mérkőzések

H csoport

1 Belgium 4 4 0 0 21–1 +20 12
2 Görögország 4 3 1 0 9–2 +7 10
3 Bosznia-Hercegovina 4 2 1 1 8–5 +3 7
4 Ciprus 4 1 0 3 3–8 -5 3
5 Észtország 4 1 0 3 5–15 -10 3
6 Gibraltár 4 0 0 4 2–17 -15 0
1 Belgium 2 2 0 0 12–1 +11 6
2 Görögország 2 1 1 0 3–1 +2 4
3 Bosznia-Hercegovina 2 2 0 0 7–0 +7 6
4 Ciprus 2 1 0 1 3–4 -1 3
5 Észtország 2 1 0 1 4–2 +2 3
6 Gibraltár 2 0 0 2 1–10 -9 0
1 Belgium 2 2 0 0 9–0 +9 6
2 Görögország 2 2 0 0 6–1 +5 6
3 Bosznia-Hercegovina 2 0 1 1 1–5 -4 1
4 Ciprus 2 0 0 2 0–4 -4 0
5 Észtország 2 0 0 2 1–13 -12 0
6 Gibraltár 2 0 0 2 1–7 -6 0
  Belgium Görögország Bosznia-H. Ciprus Észtország Gibraltár
Belgium X - 4-0
- 8-1
-
Görögország - X 1-1
2-0
- -
Bosznia-H. - - X 2-0
5-0
-
Ciprus 0-3
- - X - 3-1
Észtország - 0-2
- - X 4-0
Gibraltár 0-6
1-4
- - - X

Mérkőzések

I csoport

1 Horvátország 4 3 1 0 10–1 +9 10
2 Ukrajna 4 2 2 0 7–3 +4 8
3 Izland 4 2 1 1 6–5 +1 7
4 Törökország 4 1 2 1 5–5 0 5
5 Finnország 4 0 1 3 3–6 -3 1
6 Koszovó 4 0 1 3 1–12 -11 1
1 Horvátország 2 1 1 0 3–1 +2 4
2 Ukrajna 3 2 1 0 5–1 +4 7
3 Izland 2 2 0 0 5–2 +3 6
4 Törökország 2 1 1 0 4–2 +2 4
5 Finnország 2 0 1 1 1–2 -1 1
6 Koszovó 1 0 0 1 0–6 -6 0
1 Horvátország 2 2 0 0 7–0 +7 6
2 Ukrajna 1 0 1 0 2–2 0 1
3 Izland 2 0 1 1 1–3 -2 1
4 Törökország 2 0 1 1 1–3 -2 1
5 Finnország 2 0 0 2 2–4 -2 0
6 Koszovó 3 0 1 2 1–6 -5 1
  Horvátország Ukrajna Izland Törökország Finnország Koszovó
Horvátország X - 2-0
1-1
- -
Ukrajna - X 1-1
- 1-0
3-0
Izland - - X 2-0
3-2
-
Törökország - 2-2
- X - 2-0
Finnország 0-1
- - - X 1-1
Koszovó 0-6
- - - - X

Mérkőzések