Nemzetközi

Mourinho, Van Basten, a teknősbéka és egy eszelősen hajtó Leeds United

, anfield.focitipp.hu

Mourinho felállt a Chelsea kispadjáról, s mint amikor a kártyavárból kihúznak egy lapot, a Chelsea szépen összeomlott. Lázadó játékosok, pislogó Abramovics, és egy Grant nevű bábu, aki teknősnyugalommal figyelte Dean bíró tévedéseit.

Rooney jeles, de mit keres itt Ben-Haim?

Manchester United-Chelsea az Old Traffordon. A hétvége meccse? Ó, nem. A szombat esti Fulham-Manchester City (3-3) izgalmasabb volt, a Leeds United-Swansea City (2-0) harmadik ligás rangadót pedig nem is lehet egy lapon említeni ezzel a médiameccsel. Osztályozókönyv azonban csak az MUFC-CFC ütkö…

Jó estét, jó szurkolást, kezdődik a BL!

Nincs több pihenő, a nyári szünetnek ma este végre vége: itt a BL-csoportkör! Mastercard nélkül is izgalmas lesz.

Atlético: borul a bili?

Baj van az Atléticónál, másképp képzelte el a nyitányt a Barcelona is, csupán a Real Madrid boldog. Van is oka rá.

Hogyan juthat tovább a magyar válogatott?

Várhidi Péter szövetségi kapitány szerint a bosnyákok elleni győzelem után sem érdemes számolgatni. Mi azonban nem hallgattunk a kapitányra. Hogyan juthat tovább a magyar válogatott? Számoljunk együtt!

A törökök elveszíthetik a fejüket

Egymaga megnyerhette volna a bosnyákok elleni meccset, annyi helyzete volt. Dzsudzsák Balázzsal, a válogatott 21 éves balszélsőjével hétfőn délután beszélgettünk.