Cimke: Olaszország

Már a rajt sem sikerült a Juventusnak

, kl

Megkezdődött az olasz másodosztályú bajnokság. A legnagyobb figyelem természetesen a Juventus szereplését kíséri. Az első fordulóban Riminiben szerepeltek - nem túl sok sikerrel.

Maradt a mínusz 19 pont

Olaszország, 1. fordulóFiorentina-Inter 2:3Olaszországban a szokásosnál is tovább tartott a nyári szünet. Szerencsére azonban véget ért, így máris láthattunk egy átlagon felüli rangadót. Pazar szurkolást, pazar futballt, öt gólt - csak így tovább!

Egy elsüllyedt csapat

1998-ban egy csapatban szerepelt az akkor még teljesen ismeretlennek számító Marco Di Vaio, Davide Di Michele és Gennaro Gattuso. Ez a csapat a Salernitana volt. A focisták azóta befutottak, a csapat viszont elsüllyedt. Emlékezzen velünk.

Valamelyikük akár robbanthat is

Szombaton a Roma-Livorno mérkőzéssel végre elkezdődik az olasz bajnokság is. Harmadik részünk főszereplője öt masszív gárda: Udinese, Sampdoria, Livorno, Chievo, Palermo. Ezen kívül az összes induló adatlapja és játékoskeretei is elérhetők.

Milánó ismét olasz futballközpont lehet

Szombaton a Roma-Livorno mérkőzéssel végre elkezdődik az olasz bajnokság is. Negyedjére nézzük a bajnokság legerősebb csapatait: Inter, Milan, Roma, Fiorentina, Lazio. Ezen kívül az összes induló adatlapja és játékoskeretei is elérhetők.

Az újoncok második éve a legveszélyesebb

Szombaton a Roma-Livorno mérkőzéssel végre elkezdődik az olasz bajnokság is. Előzetesünk második részében az Ascoli, az Empoli, a Cagliari, a Parma és a Siena esélyeit latolgattuk. Ezen kívül az összes induló adatlapja és játékoskeretei is elérhetők.