Nemzetközi

Kik a kiesőjelöltek?

A Catania és a Betis szinte biztosan eltűnik a térképről, de még sok csapatnak lehet félnivalója a topligákban.

Barcelona, Manchester United: agyő!

Két sztárklub is búcsúzott a Bajnokok Ligájától szerdán. Ráadásul a Barca és a ManUTD is megérdemelte a sorsát.

Londoni állatok

Sokáig kellett várni, de megérte. Kedden játszották az idei BL-kiírás legizgalmasabb mérkőzéseit. Ezzel csak egy baj volt: a Chelsea-PSG (2:0) és Dortmund-Real Madrid (2:0) meccseket egy időben rendezték.

Parma: focistagyár és sikerszéria

Melyik az a csapat, amelyik a Serie A idei szezonjában mindkétszer legyőzte a Napolit és az AC Milant is? Akár hiszik, akár nem: az FC Parma.

Leszállóágban Terry és a Dortmund

Párizsban a PSG, Madridban a Real szerzett gólt a találkozó 176. másodpercében - s végül mindkét hazai csapat meg is nyerte a negyeddöntő első mérkőzését.

Diegók napja Barcelonában

Nem született döntés a keddi játéknapon a BL negyeddöntőinek első mérkőzésén - a két döntetlen után azonban a vendégcsapatok (Atlético Madrid, Bayern München) kedvezőbb helyzetből várhatják a jövő heti visszavágót.