Cimke: Spanyolország

REAL MADRID vs BARCELONA 4:2 (3:1)

A focitipp.hu szerint Beckham eddigi legjobb meccsét játszotta: kilenc és fél. A mosolytalan Zidane viszont csak négy alát kapott. Az El Clasicón pályára lépők osztályzatai - ahogy a focitipp.hu látta.

Kihúnyó csillagok

Újabb válság a madridiaknál a Juve elleni peches és a Getafe elleni kínos vereség után. A focitipp.hu galaktikus elemzésre vállalkozott.

Spanyolország: ó, te drága, te perverz Bilbao!

Bilbao-Betis 4:4. Amikor Oliveira a 25. percben már a Betis 3. gólját szerezte, a Bilbao-drukkerek elégedetten hátradőltek, és azt mondták: ez igen, ez kell nekünk, jöjjön a feltámadás! Jött.

A Super Depor már a múlté

Egy biztos: a Barcelona teljesen megérdemelten lesz bajnok. A Depor nimbusza megkopott, Valeron egyedül tartja a frontot. Rafael Marquezt pedig szeretjük.

Spanyolország, 25. forduló: Deportillo

A Barca pontokat vesztett a sereghajtó Numancia otthonában, de így is növelte előnyét a tabella élén: a Real Madridot ugyanis 12 perc alatt kicsinálta a Depor...

Feltápászkodó Valencia

A Valenciára nagyon ráfért már egy bravúr. A Zaragoza ellen szerencsétlen gólokkal kerültek hátrányba, de a végén a cserecsatár (Corradi) első labdaérintéséből szépített. Igazságos döntetlen.