Cimke: Olaszország

Hétközi forduló: milánói mámor

Egy héttel ezelőtt mindkét csapat leszerepelt a BL-ben, már ha a negyeddöntőből való kiesés annak számít. De az Inter szurkolói és a Juve játékosai tettek arról, hogy ez leszereplésnek tűnjön.

Ki fog kiesni?

Nedved és a Lazio. A cseh és a klub együtt élték legszebb éveiket. Nedved most a Juventus-szal ment Rómába és három pontot érő gólt szerzett a Lazio ellen.

Pontot szerzett a Roma

A Milan harmatgyengén játszott (Brescia, 1:1), a Juventus látványos meccsen háromszor egyenlített (Fiorentina, 3:3), az Inter idegenben nyert (Bologna, 1:0). A Párma tovább menekül.

Olaszország, 26. forduló, Juventus–Siena 3:0

Sokakat érdekelt, hogy a BL-leszereplés után mutat-e valamit a Juve? Valamit mutatott.

sok hűhó semmiért

Kaká belebotlott Gattuso lövésébe a nyolcvanadik percben, ezzel megszakadt az Inter 40 meccs óta tartó veretlenségi sorozata. Mancini és csapata fájó vereséget szenvedett városi riválisától, de győzelmet senki sem érdemelt.

Vér és izzadságszag

Sokáig úgy tűnt, hogy a kopasz kapus, Vincenzo Sicignano megbabonázza az Inter támadóit. De amikor Zeman levonult a gyepről, már érezni lehetett, ezúttal elhagyta a szerencse a délieket. A vérző fejű Adriano pedig büntetett.