Magyar

Pesten legalább történt valami

A tévé szombaton a Paks–Gyirmót kiesési rangadót adta élőben: 0:0. Eközben Újpesten hét, Kispesten öt gól esett.

Toport de

Toport de

Sorozatban ötödször is legyőzte hazai pályán az FTC-t az MTK. A kék-fehérek ennek örülhetnek, de mi marad a semleges szurkolók számára? Nem sok minden.

„Ha Hüsing nem töri el…”

Hosszú szünet következik a magyar bajnokságban, Bernd Storck egy keretnyi NB I-es labdarúgót hívott be a telki edzőtáborba – a válogatott szeptember 6-án kezdi a vb-selejtezősorozatot a Feröer-szigetek otthonában (ahol közel két éve a Dárdai-csapat 1:0-ra nyert Eb-selejtezőn).

„Egy védő összerúgott”

Rión túl is van élet – foci az NB I-ben. A bajnokság negyedik fordulójának szombati mérkőzéseiről.

„A Diósgyőr hagyott minket játszani”

Lassan-lassan kezd bemelegedni a Fradi! Szombaton a bajnoki rangadón a csapat 6:2-re megverte a bajnokságot ugyancsak két győzelemmel kezdő Diósgyőrt.

"Kinyírjuk saját magunkat"

Újabb három mérkőzést játszottak szombaton a magyar NB I-ben. Tízezer néző látott hat gólt.